Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавець

Заблокована
  9 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

В продуктовий магазин потрібен Продавець. Бажано жін. Графік: гнучкий з 8.00 до 22.00. З/п: ставка (400 грн) + 1 % від обігу (до 150 грн). Іногороднім надається житло. Адреси: вул. Ольжича (ст.м "Дорогожичі"); вул. Петропавлівська (ст.м. "Дорогожичі"); вул. Електриків (ст.м "Контрактова пл."); вул. Фрунзе (м. Васильків).
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору