Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Продавец-консультант

  9 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Продавец-консультант в свадебный салон

Вы энергичный человек и увлекаетесь новинками в сфере моды? Умеете продавать, но все предложения работы Вас «не цепляют»? Тогда Вам точно к нам.

Наш салон, который находится вверху пр-та Гагарина, является одним из флагманов свадебного рынка г. Днепр. Позитивная рабочая атмосфера в коллективе — наш большой плюс! Поэтому потенциальный кандидат должен иметь в своем багаже такие черты, как честность, пунктуальность, порядочность, умение работать в коллективе, общительность, правильная речь, активная жизненная позиция. Приветствуется опыт работы в торговле.

В свою очередь мы предлагаем:

  • график работы — с 10.00 до 19.00 (4−5 дней в неделю).
  • своевременную оплату труда
  • теплую атмосферу
  • новый, интересный опыт

Помните — мы не просто работаем, МЫ СОЗДАЕМ ПРАЗДНИК ДЛЯ НАШИХ КЛИЕНТОВ!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору