Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Продавец-консультант

 10 січня Харків 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Продавец-консультант

На других не похож? Давай к нам в семью!

Твоя улыбка обезоруживает, а от твоего обаяния и шарма не остается равнодушным никто вокруг? Ты любишь общение и ни дня не можешь без этого прожить? Фанатеешь от техники Apple, качественного звука и классных гаджетов? Чувствуешь в себе скрытый потенциал и не знаешь, где найти ему применение?

Нам не нужен продавец-консультант, но нам нужен ты — классный, общительный, стильный и честный!

Носишь носки с оленями — к нам, носки с сандалиями — в супермаркет через дорогу.

P.S.: Не слышал о Soundsticks? Не знаешь как готовить Harman/Kardon? Забыл как обращаться с Apple Watch? Это не проблема! Неси нам свою харизму и желание, и мы придадим ей профессиональную огранку.

Харьков, первая столица, парни, девушки, камон!

Есть вопросы? Звони на (063) 36−001−63.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору