Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец консультант

Заблокована
7 000 грн.
  7 березня  Кропивницький 
Компанія: Спортландия (ФЛП Кусков П.М.)  (https://jobs.ua/company-sportlandiya-flp-kuskov-pm-1577807) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: общительность, коммуникабельность, пунктуальность, опрятность, работа в команде, желание учиться, развиваться и зарабатывать, желателен опыт работы.

Обязанности:консультации и продажи товара, знание торговой продукции,технологии,выкладка товара на торговое оборудование,приход товара,оформление витрин.

Условия: десятичасовой рабочий день (12 грн в час) +2,5% от личных продаж, два выходных+ премия за выполнение плана. По всем вопросам звонить с 10:00 до 17:00 кроме субботы и воскресенья. С уважением Алексей. 0957694577

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору