Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец-консультант

Заблокована
10 000 грн.
  8 березня  Київ 
Компанія: Магазин "Мяснофф"  (https://jobs.ua/company-magazin-myasnoff-139008) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Сеть магазинов "Мяснофф" приглашает Продавца-консультанта. Девушки/парни приятной внешности, жел. 18-40 лет, быстрые, трудолюбивые, порядочные, желающие работать и зарабатывать. Свежая охлажденная продукция. Большой ассортимент. ГР: 7.00-21.00, 2/2, 3/3, 5/2, 7/7 дней. Перспектива карьерного роста. Оплачиваемая стажировка - 5 дней. З/п: 500-1000 грн за смену (10000-20000 грн/мес.) г.Вышгород, г. Киев: Дарницкий (Ленинградская ) пл., ст.м "Дорогожичи", Виноградарь, ст.м "Оболонь".
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору