Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Продавець-консультант зоотоварів

6 000 грн.
 22 грудня 2017 Львів 
Компанія:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1574885) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Мережа зоомагазинів «ЗооБонус» запрошує на постійну роботу продавця- консультанта (продаж зоотоварів).

Зарплата від 4000 грн +%. Гнучкий графік роботи.

Ми надаємо: безкоштовне навчання, стабільність, комфортне робоче місце, гарні умови праці, своєчасну заробітну платню, дружній колектив та можливості кар'єрного зростання.

Обов’язки: продаж та консультація по товарам зоомагазину; прийом, викладка товару; обробка бази клієнтів в телефонному режимі; оформлення замовлень та контроль їх виконання.

Вимоги: розвинені комунікативні навички, грамотна мова, пунктуальність, честність, працелюбність, уважність та позитивний погляд на життя.

Надаємо перевагу кандидатам з ветеринарною освітою, також з досвідом у кінології або фелінології, а також людям, які люблять тварин.

Запис на співбесіду: Кирило (050)410−62−67

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

↑ Вгору