Ваш акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец продуктовой группы товаров

Заблокована
  2 жовтня  Київ 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Мы ищем в нашу дружную команду продавца с желанием работать, зарабатывать, общаться с интересными людьми, продавать вкусняшки и дарить всем улыбку. Нам очень повезет, если Вы окажитесь честным, порядочным, коммуникабельным человеком! Наш график работы: неделя/неделя, с 7.30 до 21.00. З/п: ставка 350 + 3 %! (4500-5000 в неделю). Наша любимая всеми Кофейня находится в 5 мин от ст.м «Дорогожичи» в самой Телекомпании Телецентра!

Показати контакти

Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Шукаєте роботу?

  Гарячі вакансії

↑ Вгору