Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Продавец в продовольственный магазин

Заблокована
3 000 грн.
  1 березня  Пулини 
Компанія: ФЛП Антонюк Артём Михайлович  (https://jobs.ua/company-flp-antonyuk-artm-mihaylovich-1577561) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Требования: Опыт работы в сфере торговли ( желателен)

Обязанности:

Условия: Требуются продавцы в магазин на заправке «ANP», трасса Киев-Чоп возле села Слободка Пулинского района. Официальное трудоустройство, своевременная выплата заработной платы, дружный коллектив, возможность карьерного роста. Опыт работы в сфере торговли, обслуживания - приветствуется.

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору