Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Провизор

9 500 грн.
  3 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

В аптеку на Таирова требуется фармацевт/провизор желательно с высшем фарм. образованием. Условия труда хорошие, работа есть, оплата достойная, коллектив дружеский. Нужен грамотный специалист, умеющий работать.

Требования: только фарм образование! ответственность, честность, знание препаратов и фарм. групп, умение работать с людьми, ПК на уровне пользователя. Ищем квалифицированного и знающего специалиста.

Условия работы: с 9.00 до 21.00 количество смен оговаривается, 14−16 от вашего желания.

Обязанности: отпуск лекарств, консультация покупателей, прием товара, контроль сроков годности препаратов. Кодеин-содержащих препаратов и прочего запрещенного в аптеке нет!


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору