Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Рабочие-грузчики

Заблокована
7 000 грн.
 21 лютого  Київ 
Компанія: Альтис Гласс  (https://jobs.ua/company-altis-glass-134604) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Требуются Рабочие на производство стекла. З/п 7000-10000 грн с перспективой роста. Условия работы: 5-дневка, с 8.30 до 17.00. Хорошие бытовые условия (микроволновка, холодильник, электрочайник), теплый цех, возможность дополнительного заработка. работа согласно КЗОТ, отпуска и больничные оплачиваются
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору