Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Рабочие на автозавод Volkswagen в Словакии

35 000 грн.
 23 січня Івано-Франківськ 
Компанія:Фортуна  (https://jobs.ua/company-fortuna-100809) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Работа в Словакии На автозавод Volkswagen нужны мужчины, женщины возрастом 20-55 лет. Трудоустраивают по польской рабочей 90 дней визе и биометрическим паспортам. Работа до 24.12 на праздники работодатель отпускает домой на 20 дней под расписку о возврате на работу) (xmastree) Выход на работу 20.01.18 Проезд в 2 стороны, оплачивает работодатель.Женщины стоят на процессе по изготовлению мелких деталей, сборка ремней безопасности , сборка фар. (xmastree) Так же требуются опытные КАРЩИКИ и ребята который хотели бы обучится езде на карах и получить права на кар для дальнейшей работы карщиком на автозаводе. (xmastree) Работа в г. Братиславе, ЗП 4.5 евро в час, 6 дней в неделю по 8-16 часов в день. (xmastree)ЖИЛЬЕ БЕСПЛАТНОЕ, довоз до работы платный -1.5 евро (в день в две стороны)ФОРМА ВЫДАЕТСЯ БЕСПЛАТНО. Возможность получить права на кар, оплата 40 евро снимут с ЗП. Оформляют ОФИЦИАЛЬНО на польскую фирму с командировкой А1 и регистрируют каждого работника в уряд праци Словакии

РОБОТА В ЄВРОПІ, РОБОТА В ПОЛЬЩІ, ЧЕХІЇ, ЛИТВІ 0668242306, 0974874027

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору