Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Разнорабочий на склад

 12 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Сеть розничных магазинов одежды и обуви в Украине, в связи с открытием нового склада приглашаетна работу комплектовщиков.

Требования:

 Хорошая физическая форма Возраст: желательно 20−45 лет Отсутствие судимостей Порядочность Желание работать и зарабатывать

Обязанности:

 Сборка и отгрузка товарной продукции согласно заказам Проведение инвентаризаций Получение и оприходование товара.

Ищем адекватных, физически здоровых, желающих зарабатывать людей. Мы предлагаем стабильную ипостоянную работу, достойную оплату труда!

Будем очень рады кандидатам, которые уже работали на складах и тех, кто хочет зарабатывать!


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору