Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Робітник з комплексного прибирання територій

Заблокована
3 784 грн.
 27 лютого  Бориспіль 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Робота для осіб з інвалідністю ІІ та ІІІ групи

Робітник з комплексного прибирання та утримання територій групи з комплексного прибирання відділу з комплексного прибирання та утримання територій служби з утримання та експлуатації (168 місць)


Кваліфікаційні вимоги:

Освіта:середня

Професійні навики:не обов’язково

Досвід роботи:без вимог

Володіння іноземною мовою:не потрібно

Володіння п/к:не потрібно

Посадові обов’язки:

постійно підтримувати чистоту та порядок на закріпленій території;

виконувати наступні роботи: чищення льоду, снігу, прибирання сміття на закріплених територіях, миття вікон, дверей та стін із зовнішньої сторони аеровокзалу, прибирання урн від сміття з подальшим його вивезенням ручним візком до сміттєзбиральника, покіс трав на закріпленій території з подальшим вивозом її за межі території, фарбування обладнання, розташованого на закріпленій території (контейнери, урни, лавки, металеві огорожі і т.і.).

Режим роботи за п’ятиденним робочим тижнем, або позмінно. Робота осіб з обмеженими фізичними можливостями у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям (стаття 172 Кодекс законів про працю України).

Особисті характеристики:

порядність;

здатність працювати в колективі;

відсутність шкідливих звичок;

дисциплінованість.

Контактні особи:

- начальник відділу з комплексного прибирання та утримання територій Зуб Олександр Григорович (контактний телефон: 281-73-91);

- начальник групи з комплексного прибирання відділу з комплексного прибирання та утримання територій Дубцов Костянтин Борисович (контактний телефон: 281-79-86);

- начальник служби управління та розвитку персоналу Бригунець Олена Артемівна (контактний телефон: 281-78-04).

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору