Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Різчиці грибів

Заблокована
 15 березня  Київ 
Компанія: ТОВ СГП "Деметра"  (https://jobs.ua/company-tov-sgp-demetra-41168) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Різчиці грибів (збір врожаю печериць) терміново потрібні грибному виробництву у Бориспільському р-ні. Жінки або чоловіки, баж віком 20-50 років. З/п договірна (від напрацювання). З/п виплачується регулярно, без затримок, 2 рази/місяць. Житлом забезпечуємо безкоштовно. Є можливість підробляти.
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору