Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Різнороби

Заблокована
  7 лютого  Київ 
Компанія: Роял Хауз  (https://jobs.ua/company-royal-hauz-386480) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Будівельній компанії терміново потрібні Різнороби. Висока з/п. Бажано чоловіки (фізично здорові) та з бажанням працювати і заробляти. ГР: с 8.00 до 18.00. Офіційне оформлення, виплата з/п 2 рази на місяць, можливо надання койко-місця. Місце розташування: м. Київ, ст.м "Васильківська"
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору