Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Санитарка

Заблокована
5 000 грн.
 22 лютого  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

санитарка. Частная клиника пластической хирургии ищет приятную женщину на должность. Треб: без ВП, приятная внешность, трудолюбивая, воспитанная, пунктуальная, хозяйственная, внимательная. Обязанности: оказание бытовых услуг, поддержка чистоты в клинике. ОР от 1 года, среднее специальное образование. ГР: 1/3, обеспечиваем полноценным обедом + чай, кофе, вода. З/п 5000 грн/мес., после ИС 1 месяц.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору