Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Семейная пара

Заблокована
 23 лютого  Київ 
Компанія: Литвакова О.М.  (https://jobs.ua/company-litvakova-om-1577333) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Семейная пара требуется в плодорассадник (Киевская обл., Бориспольский р-н). Она - жел. 30-60 лет, уход за домом и детьми (9 лет, 5 лет, 2 года); он - жел. 35-60 лет, хозяйственник (сад, огород) + водитель для детей (кат. "В"). Вахтовый метод. Отпуск 2 раза в год по 10 дней. З/п 15000 грн.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору