Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Шеф-повар

15 000 грн. + %
 28 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Детский, батутный комплекса «Sky Рark», Люстдорфская дорога, 55з, Альтаировский торговый центр, приглашает на работу шеф-повара.

Вы ответственны и можете взять на себя полное руководство коллективом поваров?

Составление меню и расчет сырья, работа с технологическими и калькуляционными картами, контроль качества процессов приготовления блюд, обучение персонала, ведение отчетности и документации — вот Ваши главные обязанности.

Вы креативны, любите свою работу и для Вас важно развитие, тогда именно Вас мы ждем.

В свою очередь, предлагаем работу на современном оборудовании, в большой команде, четкие должностные инструкции и достойную з/п.

Для дальнейшего сотрудничества заполните нашу анкету:

https://tech.interspeedia.com/jobs/28524.45564.420...


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору