Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Швея

Заблокована
5 500 грн.
 26 лютого  Київ 
Компанія: Муниципальный академический театр оперы и балета  (https://jobs.ua/company-munitsipalnyiy-akademicheskiy-teatr-operyi-i-baleta-1570788) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Театру на постійну та тимчасову роботу потрібні швачки: жінки, віком до 60 років, стаж роботи майстром з пошиття костюмів не менше 3-х років. Графік роботи з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00, субота та неділя вихідний. З/п від 5500 грн. Державна установа, офіційне працевлаштування, соціальне забезпечення.

Тел. 425-68-24, відділ кадрів.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору