Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Швея (Чехия)

Заблокована
35 000 грн.
 14 березня  Кременчук 
Компанія: Представительство чешской фирмы JuriST  (https://jobs.ua/company-predstavitelstvo-cheshskoy-firmyi-jurist-118594) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Опыт работы на швейном производстве от 2х лет, подтвержденный документально, пошив изделий из кожи, трикотажа и др. видов тканей. Ответственность, аккуратность, нацеленность на результат.

Ждем Ваши резюме на электронный адрес отправить резюме

Обязанности: Качественный пошив готовых изделий

Условия: 5-6 дневная рабочая неделя, 8-10 рабочих ч, оплата в кронах из расчета 100 крон/ч, предоставляется рабочее общежитие, медстрахование, помощь в оформлении документов.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору