Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Швея по пошиву штор

12 000 грн.
 30 грудня 2017 Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від п'яти років

Опис вакансії

Требования:

Технолог с опытом работы в салонах или дизайгерских мастерских, в специализированных цехах по пошиву штор, ламбрекена, чехлов, покрывал и любого интерьерного текстиля Знание кроя, лекала, пошив.

Условия работы:

Новая оборудованная мастерская на п. Котовского. График работы с 9.00до 18.00 вых. Пнд -вскр.Работа с января 2018 г.

Обязанности:

Знание своего дела по профилю изготовления интерьерного текстиля.Крой., пошив. Исполнение заказов в срок. Организаторские способности. Ответственность контроля качества.

Все нюансы по телефону и при встрече.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору