Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Швея в мини швейный цех

9 000 грн. + %
  9 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:бажано

Опис вакансії

ОПИСАНИЕ ВАКАНСИИ

В мини-цех приглашается швея с опытом работы с женским ассортиментом и медицинской спецодеждой. Рассмотрим кандидатуру после училища, но со знанием технологии и желанием научиться. Требования: аккуратность, усидчивость, трудолюбие, умение ровно прокладывать строчку.

Территориально — Красный крест.

Реальная з/плата — от 5500 до 9000 грн. и более (зависит от мастерства). Работа есть ВСЕГДА. Пятидневка, при желании можно работать и в выходные дни.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору