Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Системний адміністратор

Заблокована
  9 лютого  Вінниця 
Компанія: ТОВ "АЙПІ-КОННЕКТ"  (https://jobs.ua/company-tov-ayp-konnekt-1576692) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта: незакінчена вища
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Вимоги: вища або незакінчена вища освіта; досконале знання Linox, Windows; надаємо переваги кандидатам, які є власниками сертифікатів з мережевого обладнання (зокрема CISCO, D-link, TP-link і т. д.,); наявність інтелектуальних та технічних здібностей.

Обов’язки: видалено встановлювати на серверах операційні системи і необхідне ПЗ; підтримувати в працездатності стан і здійснювати конфігурацію ПЗ на серверах; здійснювати моніторинг мереж і сервісів на серверах та своєчасно реагувати на виявлені проблеми; здійснювати технічну підтримку користувачів; адміністрування внутрішніх локальних мереж; встановлення всіх офісних програм; монтаж.

Умови роботи: повний робочий день; змінний графік з нічними змінами; оплата праці від 3750 грн.; повний соц. пакет.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

Схожі вакансії

↑ Вгору