Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Системный администратор

Заблокована
9 000 грн.
 22 березня  Київ 
Компанія: Международный експресс  (https://jobs.ua/company-mejdunarodnyiy-ekspress-1577931) (Всі вакансії)
Категорії:IT, WEB фахівці

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Если у Вас имеется опыт работы по установке и настройке пользовательских ПО, навыки технической поддержки пользователей, опыт проведения мелкого ремонта, администрирование и тех. обслуживание ПК, выявление и устранение неисправностей печатной техники и прочего офисного оборудования, настройка локальных, беспроводных сетей и телефонных систем.

Будем рады сотрудничеству!

Мы находимся по адресу: ул. Е.Харченко, 64 (Бортничи).

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору