Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Слесарь КИПиА

7 000 грн.
  4 січня Одеса 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования: желательно мужчина, 30−55 лет, опыт работы слесаря КИПиА по ремонту оборудования на производстве обязателен. Умение грамотно читать электросхемы. Умение при отсутствии схем, разобраться в принципах работы электрооборудования и причинах неисправности. Аккуратность и ответственность в отношении проделанной работы.

Условия работы:

Обязанности: определение неисправностей и ремонт электрической части оборудования и других производственных электроустановок. Замена и ремонт электронагревательных элементов. Полная или частичная замена проводки и элементов управления в станках. Подключение-отключение электроустановок. Различного рода мелкие слесарные работы, необходимые в ремонте электро-устройств.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору