Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Слесарь-сантехник

Заблокована
5 600 грн.
 15 лютого  Київ 
Компанія: Дитяча клінічна лікарня №9 Подільського району   (https://jobs.ua/company-dityacha-klnchna-lkarnya-9-podlskogo-rayonu-376916) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Стаж работы по профессии слесаря-сантехника - не менее 1 года.

Обязанности: Разбирает, ремонтирует и составляет средней сложности детали и узлы санитарно-технических систем центрального отопления, водоснабжения, канализации, газоснабжения и водостоков. Размечает места установки приборов и креплений. Группирует и догруповує чугунные радиаторы на месте ремонта. Соединяет трубопроводы отопительных панелей, санитарно-технических кабин и блоков. Крепит детали и приборы с помощью поршневых пистолетов.

Условия: 8-ми часовой рабочий день. Официальное трудоустройство.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору