Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Спеціаліст зі стягнення проблемної заборгованості (Hard collection)

Заблокована
8 000 грн. + %
 16 березня  Кропивницький 
Компанія: Ваша Готівочка  (https://jobs.ua/company-vasha-gotvochka-127278) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Вимоги:

освіта вища або середню спеціальну; знання організації процесів зборів простроченої заборгованості; досвід роботи в веденні звітів відображають результати своєї роботи; користувач ПК; бажано наявність власного автомобіля (компенсується ПММ + амортизація); бажаний досвід роботи в колекторських компаніях, правоохоронних органах, банківських структурах; чоловіки 23-36 років.

Особисті якості:

вміння переконувати, наполегливість, комунікабельність; психологічна стійкість до негативних реакцій боржника; стресостійкість; відповідальність, грамотна розмовна мова; спрямованість на результат; здатність швидко навчатися.

Обов'язки:

пошук контактних даних в спеціалізованих базах; організація та проведення комплексу заходів щодо розшуку боржників; повідомлення щодо існуючої заборгованості та фіксування оплати.

Ми пропонуємо:

комфортні умови роботи і доброзичливу атмосферу; своєчасну виплату заробітної плати;можливість кар'єрного і професійного зростання.
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору