Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Специалист по продажам

Заблокована
15 000 грн. + %
 13 березня  Київ 
Компанія: ООО "АЗ Техника"  (https://jobs.ua/company-ooo-az-tehnika-410043) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:бажано
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Компания ООО «АЗ Техника» представитель компании REXROTH Bosch Group ищет специалиста по продажам промышленного алюминиевого профиля. Требования к кандидату: опыт работы в области продаж, высшее техническое образование, умение работы с конструкторскими программами AutoCAD и аналогичные, наличие водительского удостоверения категории «В», знание иностранного языка желательно (английский, немецкий)

Условия работы:

Полная занятость

Возможность командировок

бязанности: Продажа промышленного профиля.

Поиск новых заказчиков.

Технические консультации

Разработка и сопровождение проектов.

Условия:

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору