Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Столяр - станочник

13 000 грн.
 27 грудня 2017 Дніпро 
Компанія:Скрытая компания  (https://jobs.ua/company-skryitaya-kompaniya-1574789) ( Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Предприятию на постоянную работу требуются столяр. Нужен опытный работник, у которого не менее 3-5 лет в столярном деле. Без в.п. ответственный и добросовестный. Серийное производство, спальни, кровати, комоды, тумбочки, шкафы...

Обязанности: Работа на станках, склейка щитов, фрезеровка и т.д. Опыт работы с чертежами. В общем, стандартная работа.

Условия работы:

Центр, пр. Кирова, остановка "комбинат игрушки". Оборудованное рабочие место. Зарплата после 15 числа каждого месяца, аванс в конце месяца. График работы с 8,00-17,00 5-6 дневка по договоренности. З.п на предприятии в приделах 8-16 тыс.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору