Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Столяр, мебельщик

  2 січня Львів 
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Итало-украинской мебельной фирме по производству художественной мебели из массива (мягкая и корпусная) требуются столяры с опытом работы или с желанием повышать свою квалификацию, а также бригадир умеющий читать чертежи и самостоятельно изготавливать по ним изделия.Опыт работы на фрезерном, циркулярном, шлифовальном станках, с ручным электроинструментом, аккуратность.

Условия работы: теплое помещение с вытяжками,8-ми часовой рабочий день, пн-пятница, з/п 2 раза в месяц. Иногда возможны командировки.

Обязанности: Изготовление мебельных деталей \изделий по чертежам, сборка, монтаж .

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору