Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Столяр станочник

15 000 грн.
 10 січня Київ 
Компанія:Уютный Дом (Woodmart)  (https://jobs.ua/company-uyutnyiy-dom-woodmart-140122) ( Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:не має значення
Досвід роботи:від двох років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

В столярный цех требуется столяр-станочник. Для изготовления столярных изделий (окна, двери, лестниц, накладки и др.) и мебели из массива дерева.

Требования: Опыт работы столяром от двух лет; - знание технологий работы с деревом; - знание электроинструмента и работа с ним; -умение читать чертежи; -ответственность, аккуратность; -инициативность; -умение работать в команде и самостоятельно;. Основные задачи: - Изготовление лестниц, дверей, мебели из массива, другие изделия из дерева. Полный рабочий день пн.-пт. с 9,00-18,00, обед 13,00-14,00

Заработная плата от выработки (12000-15000 грн).

Иногородним предоставляем жилье

Цех находится в 30 км. от города Белая Церковь

До встречи на собеседовании.
С Уважением компания "Woodmart"

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору