Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Строитель

  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:часткова зайнятість

Опис вакансії

В бюджетную организацию (Одесский Университет) на постоянную работу с оформлением требуются рабочие строительных специальностей. Работа по ремонту и поддержанию в рабочем состоянии жилых и учебных корпусов (текущих ремонт, общестроительные работы, малярка, штукатурка, с/т работы и т.п.) Официальное оформление. Возможен прием специалистов пенсионного возраста. Неполный рабочий день. Иногородним предоставляется общежитие.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору