Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Сварщик

Заблокована
10 000 грн.
 16 березня  Харків 
Компанія: Иприс-Профиль  (https://jobs.ua/company-ipris-profil-1577351) (Всі вакансії)
Категорії:Виробництво

Вимоги

Освіта:середньо-спеціальна
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:позмінно

Опис вакансії

Промышленному предприятию (производство металлоконструкций) на постоянную работу требуются сварщики (полуавтомат и ручная дуговая сварка). Требования: обязательный опыт работы, подтвержденный трудовой книжкой. Мы предлагаем: официальное оформление, полный соцпакет, доставку служебным транспортом от ст.м. Индустриальная, работу в современно оборудованных цехах, своевременную выплату заработной платы 2 раза в месяц (9-12 тыс. грн, по результатам собеседования). График посменный, понедельно, есть ночные смены. Справки по тел. (067) 828- 54 -82 Алена Владимировна

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору