Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Сварщик аргонно-дуговой сварки

Заблокована
15 000 грн.
 12 березня  Київ 
Компанія: ЧПП "Пещерин"  (https://jobs.ua/company-chpp-pescherin-4013) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

сварщик аргонно-дуговой сварки срочно требуется на ПП «Пещерин». Треб.: ОР, ответственный, исполнительный, трудолюбивый. Условия работы: официальное трудоустройство, полный рабочий день. Производство находится: ст.м. "Лесная", за рынком "Дарынок", завод "Радикал"
Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору