Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Сварщик ПЕ труб

8 000 грн. + %
  9 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

На предприятие, в связи с увеличением работ, требуется рабочий, по сварке полиэтилновых труб для водо и газоснабжения.

Требования:

Мужчины жел. от 22 лет, с водительскими правами кат. «В» и навыками вождения (выдаётся служебная машина, для передвижения на объекты), ответственные, способные к обучению.

Условия работы:

График работы: 6 рабочих дней в нед. с 8:00 до 18:00. работа-предприятие, находится в Малиновском р-не.Только на время срока обучения (1 месяц) заработная плата 8000,00 грн. По прохождению обучения — увеличение заработной платы.

стажировка-обучение может быть и меньше месяца, зависит от Ваших навыков и способностей.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 VIP вакансії

↑ Вгору