Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Технолог на производство по переработке вторичных полимеров

Заблокована
10 000 грн.
  9 лютого  Київ 
Компанія: ЧП Белый Д.Ю.  (https://jobs.ua/company-chp-belyiy-dyu-1576683) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:обов'язковий
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования:

Требуется технолог на производство по переработке вторичных полимеров. Расположение производства г.Вышгород. Начало работы -март 2018 г.

Требования -знания и опыт переработки вторичных пластиков : полистирола, полиэтилена, полипропилена, опыт работы на одно или двухкаскадном экструдере, знания физико-химических свойств полимеров. Зарплата 9000-11000 грн +%. от объема переработки

Обязанности: Знания и опыт переработки вторичных пластиков : полистирола, полиэтилена, полипропилена, опыт работы на экструдере, знания физико-химических свойств полимеров

Условия: Расположение производства г.Вышгород.Зарплата 9000-11000 грн +%. от объема переработки

Показати контакти


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору