Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Термист

Заблокована
10 000 грн.
 13 лютого  Дніпро 
Компанія: НОВОЛИТ  (https://jobs.ua/company-novolit-1576866) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: обязательность, внимательность, чувство времени

Обязанности: наблюдает за процессом нагрева изделий в печах, регулирует температуру, подачу топлива, воздух,следит за процессом термической обработки изделий для придания им необходимых свойств; выправляет покороблённые детали после термической обработки, устраняет мелкие неисправности и неполадки в работе печей и другого оборудования

Условия: График работы посменный, неделя в день, неделя в ночь. ПН-ПТ с 7:00 до 19:00 (с 19:00 до 7:00), официальное трудоустройство, з/п сдельная.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору