Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Товарознавець

3 200 грн. + %
  5 січня Гостомель 
Компанія:Бучанська виправна колонія  (https://jobs.ua/company-buchanska-vipravna-kolonya-117248) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:базова вища
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Відповідальність, комунікабельність

Обязанности:ю контроль за наявністю матеріальних ресурсів і готової продукції на складах, здійснення зв'язку з постачальниками і споживачами,своєчасно оформлює документи на відвантаження продукції, ведення оперативного обліку надходження і реалізації товарно-матеріальних цінностей, бере участь у проведенні інвертаризацій та інше

Условия: повний робочий день, оплата листів по тимчасовій непрацездатності та відпусток

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору