Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Уборщицы

  4 січня Київ 
Компанія:This Is Пивбар  (https://jobs.ua/company-this-is-pivbar-139958) ( Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Ресторан "This Is Пивбар" приглашает на работу Уборщиц. Бесплатное питание и развозка по Киеву. График работы посменный. Оплата 300 грн/смена. Жилье не предоставляем. Адреса: ул. Бассейная, 15, ст.м "Льва Толстого", тел. 063-593-1577, администратор; ул. Тростянецкая, 4/2, ст.м "Харьковская",тел. 068-394-1198, администратор; ул. Маршала Тимошенка, 18, ст.м. "Минская", тел. 093-703-1899, администратор.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору