Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Уборщицы

Заблокована
7 000 грн.
  2 березня  Київ 

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Уборщиц, жел. жен. 18-60 лет приглашает на работу сервисная компания "Комфорт Резиденсис". З/п 7000 грн/мес. 5-дневная рабочая неделя (8-часовой рабочий день, 5 рабочих, 2 выходных, график плавающий). Ст.м "Минская". Мы гарантируем: официальное трудоустройство и з/п, социальный пакет. Обращаться: пн-пт, с 9.00 до 18.00
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору