Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Уборщицы

Заблокована
  3 березня  Київ 
Компанія: This Is Пивбар  (https://jobs.ua/company-this-is-pivbar-139958) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Ресторан "This Is Пивбар" приглашает на работу Уборщицы. Бесплатное питание и развозка по Киеву. Адреса: вул. Басейна, стм. "Льва Толстого"; вул. Тростянецька, ст.м "Харьковская"; вул. Маршала Тимошенка, ст.м "Минская". График работы посменный. Оплата 330 грн/смена.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору