Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії

Уборщицы Сутки

Заблокована
6 000 грн.
 22 березня  Київ 
Компанія: ТОВ Шаден Групп  (https://jobs.ua/company-tov-shaden-grupp-118129) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Требования: Срочно нужны сотрудники до 50 лет на уборку территории Спорт Лайф, на сутки/двое!

Обязанности: Уборка на территории Спорт Лайф, в течении дня поддержка чистоты, после закрытия клуба более генеральная уборка!

Условия: м Майдан Независимости, ул Грушевского 3. График 1/2(сутки/двое) с 8.00-8.00, смена м-550 гр. ж-500, за 10 смен 5000-6000. Выплата 2 раза в месяц!

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

↑ Вгору