Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Відеоанiматор, відеомонтажер Adobe After Effects

 12 січня Львів 
Категорії:СМІ, TV, Радіо

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Для нашого кліента шукаємо спеціаліста, який має хороший досвід з Adobe After Effects (відео, анімація)

Про нас:

Ми IT компанія, яка займається віртуальною і доповненою реальністю. Нами було розроблено значна кількість додатків і контенту для AR та VR.

Ми відкриті до нових технологій та знань, намагаємось до кожного підібрати індивідуальний підхід і створити комфортні умови для роботи.

Офіс знаходиться в екологічній частині міста, неподалік Стрийського парку, є власний паркінг.

Компанією оплачуються уроки англійської мови.Вас очікує надзвичайно приємний і дружній молодий колектив. Пиво, піца по п’яницях — це в нас традиція.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 
↑ Вгору