Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Викладач англійської мови

Заблокована
  2 березня  Львів 
Компанія: EverBest, школа  (https://jobs.ua/company-everbest-shkola-352652) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:повна вища
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Вимоги: досконале володіння англійською мовою, вміння коротко та зрозуміло пояснювати граматичні структури, а також розвивати мовні навики слухачів. Креативний підхід до викладання.

Обов`язки: проводити заняття в групі таіндивідуально для слухачів з рівнями Beginner — Upper-Intermediate. Виїздні заняття до корпоративних клієнтів.

Умови роботи: гнучкий графік роботи протягом дня.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору