Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель - экспедитор

 26 грудня 2017 Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від року

Опис вакансії

Требования к кандидатам: опыт работы 1 год. командировки, ответственность, отсутствие судимости, честность, порядочность, трудолюбие.

Обязанности: доставка товаров народного потребления по розничным торговым точкам, ведение и отчетность по документации отгрузок.

Мы предлагаем: соблюдение КЗоТ Украины, стабильную высокую заработную плату,

Условия работы: 5-ти дневная рабочая неделя, работа по постоянному маршруту область и город.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

 
↑ Вгору