Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме

Водитель

Заблокована
8 500 грн.
  5 березня  Київ 
Компанія: Гольцов В. I.  (https://jobs.ua/company-goltsov-v-i-411922) (Всі вакансії)

Вимоги

Освіта:не має значення

Опис вакансії

Водитель на Газель. З/п от 8500 грн. Проживающий в Киеве. Трудоустройство по договору, оплачиваемый отпуск, своя ремонтная зна слеларя в автопарке. Доставка груза заказчику. Заказы предоставляет собственный колл-центр. З/п: ставка +% от стоимости заказа. Услуги грузчика (по желанию) оплачиваются отдельно. Выплаты без задержек. Сб, вс - выходные. Автопарк находится на Петровке.
Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

  Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору