Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-дальнобойщик

  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Компания «ОТЭКС» осуществляет международные перевозки грузов (Европа, Россия). Перевозки грузов производятся на седельных тягачах VOLVO, IVECO с тентоваными полуприцепами. Обслуживание и ремонт техники производиться на базе нашей компании силами слесарей.

Требования: наличие трудовой книжки и заграничного паспорта, курсы международников (желательно), категория Е, опыт заграничных командировок, навыки правильной эксплуатации и обслуживания грузовой автомобильной техники.

Условия работы: полная занятость, командировки 2−3 недели

Звонить с 09.00 до 17.00 в будние дни.


Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору