Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Відправити резюме
Заблокована

Водитель-экспедитор

6 000 грн.
 19 січня Запоріжжя 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від п'яти років
Графік роботи:повний робочий день

Опис вакансії

Доставка мясо-молочной продукции по Запорожской области. Автомобиль — Мерседес VITO, Caddy. Договор материальной ответственности, договор ЦХП.

Требования: без вредных привычек, порядочность, с опытом работы не менее 5 лет, положительные рекомендации с последнего места работы. Точка загрузки-Шевченковский район.

Обязанности: доставка, оформление первичной документации, инкассация, обслуживание авто.

Условия: шестидневная рабочая неделя, воскресенье-выходной.

0676126718, 0663410274 Андрей Николаевич.

Показати контакти
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору