Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-экспедитор

8 000 грн.
  4 січня Одеса 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:не вимагається

Опис вакансії

Компания «ТД „ЛИНОМ“, основанная в 1999 г. — является официальным дистрибьютором компании „SHELL LUBRICANTS SUPPLY COMPANY B.V.“ в Центральном и Южном регионах Украины (Черниговская, Киевская, Черкасская, Кировоградская, Житомирская, Николаевская, Одесская, Херсонская области), компании „Тосол-Синтез“ в Центральном регионе Украины (Черниговская, Киевская, Черкасская, Житомирская области).

Требования:

Водительское удостоверение, категория С, В ответственность, работоспособность, серьезный подход к работе, дисциплинированность, исполнительность.

Условия работы:

отдельно оплачиваемые командировки, своевременная выплата з/п, официальное оформление, 8-часовой рабочий день, пятидневка, склад находиться на ул. Балковской.

Обязанности:

развоз товара и документов по торговым точкам (моторные масла и автохимия).

Звонить по телефону.

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору