Акаунт не активовано. Перевірте пошту. 
  1. Робота в Україні
  2. Вакансії
Заблокована

Водитель-экспедитор

 11 січня Дніпро 

Вимоги

Освіта:середня
Досвід роботи:від двох років

Опис вакансії

Требования:Уважаемые водители-экспедиторы с большим опытом работы в данной сфере, и огромным желанием работать с полной занятостью в данном ЧП. Приглашаем к нам на работу (возможно очень срочно) на автомобиль Газель (метан).: •исполнительность;•порядочность и честность;•ответственность;•иметь навигатор;•без вредных привычек.

Условия работы: Доставка грузов по Украине, возможно в Донецкую и Луганскую область, подконтрольность Украины! Оплата сдельно-премиальная.

Обязанности: Доставка грузов по Украине, возможно в Донецкую и Луганскую область, подконтрольность Украины

Показати контакти
Даний роботодавець бажає, щоб ви зв'язалися з ним за телефонами вказаними в контактах.
Вас також можуть зацікавити такі вакансії


Увага!

Шановні кандидати, звертаємо вашу увагу на платні номери телефонів з кодом 070 (700), 090 (900), а також на прямі короткі мобільні номери. Вартість хвилини розмови з таким номером може становити до 60 грн. Якщо Ви подзвонили за номером телефону вказаному в вакансії, а автовідповідач або людина що відповіла пропонує передзвонити на номер з таким кодом — переконливе прохання, не дзвоніть, щоб не стати жертвою телефонного обману!

Крім того, просимо вас остерігатися вакансій, де потрібне внесення заставної суми або страхового внеску. Пам'ятайте! Будь-яке вкладення коштів, яке потрібно від здобувача, в 90% випадків є шахрайством!

У разі виявлення подібної вакансії натисніть, будь ласка, на кнопку «Скарга», яка знаходиться під текстом кожної вакансії.

Давайте разом позбудемося шахраїв!

Причина скарги *

Опишіть коротко суть скарги *

 Гарячі вакансії

Схожі вакансії

↑ Вгору